محل تبلیغات شما

Image result for €Ú©ØªØ§Ø¨ Øدن€€Ž

مدتیه که شروع به خوندن کتاب میشل اوباما کردم. ذره ذره باهاش پیش میرم. به دو دلیل:  یک اینکه مشغله م زیاده، و دو اینکه کتابیه که بعد از خوندن هر بخشش احتیاج دارم بهش فکر کنم. به تفاوت ها و شباهت های فردی و شخصیتی گرفته تا فرهنگی و اجتماعی!
به نگاه کردن به زندگی از دید میشل اوباما! به این فکر می کنم که من توی موقعیت میشل چطور می بودم، یا میشل در شرایط من چگونه عمل میکرد؟ گاهی مقایسه فرهنگی می کنم! گاهی فکر می کنم چه خوب زیباییها را توصیف کرده! یا چه زیبا واقعیت ها رو توصیف کرده! گاهی وقت ها یکجوری از خودش و یا خانواده ش و یا عشقش گفته که اگر چهره ش را ندیده بودم فکر میکردم ملکه زیباییه. از بس که اعتماد به نفسش در نوشته ها موج میزنه!
باور و ایمان به کار و رفتار خودش وقتی از تردیدهاش می نویسه حتی! باور و ایمان به باراک اوباما که کاملا شخصیت متفاوتی داره! زیبا نوشتن از تفاوت هاش با مردی که عاشقشه! واقعا که ما و یا بهتره در مورد خودم بگم که من، هیچوقت تا پیش از این نمیتونستم تفاوت دیگری با خودم رو زیبا و دوست داشتنی توصیف کنم. چون همیشه انگار محور دنیا و کائنات خودم بودم و هر چیز که متفاوت باشه مورد غضب من واقع میشه!

خلاصه که نگاه میشل اوباما به زندگی ، در من تحول عظیمی ایجاد کرد. قبلا هم جایی نوشته بودم زندگی بعضی آدم ها دانشگاهه! و من با خوندن کتاب شدن» جهان بینیم کلی متحول شده!

خوندن این کتاب هنوز تموم نشده و من ذره ذره دارم ادامه ش میدم و یاد میگیرم و لذت می برم :) خوندنش رو بهتون توصیه می کنم.

به مناسبت بزرگداشت روز حافظ

حرف های صد من یه غاز

پرتره سرباز موسیقی ایران

میشل ,کنم ,ها ,اوباما ,خوندن ,کتاب ,می کنم ,میشل اوباما ,و یا ,کتاب شدن» ,فکر می

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها