محل تبلیغات شما

نزدیک به دو ماهه که دارم پشت سر هم ناخنامو از بیخ می چینم! دلیلش؟؟؟ ناخنامو دادم یه بنده خدایی سوهان کشید و دورگیری کرد. صدف ناخنم کلا از بین رفت. اینقدر ناخنام ضعیف شدن که تا یه مدت به هیچی نمی تونستم دست بزنم. تو این مدت اینقدر انواع روغن های گیاهی مالیدم به این ناخنای بیچاره م که بالاخره یه کم بهتر و محکم تر شدن و جون گرفتن. حتی رنگ ناخنام برگشته بود. واقعا نمی دونم چطور دخترای دیگه ناخناشون رو فرت و فرت ترمیم می کنن. حالا تازه من که فقط یه سوهان کشی و دورگیری مختصر بود. احتمالا اگه ناخن می کاشتم تا ابدالدهر مجبور می شدم روغن بمالم و ناخن از بیخ بچینم!

واقعا بعضی وقتا فکر می کنم چطور ما اینقد راحت حاضریم بدنمون رو بخاطر زیبایی به خطر بندازیم؟! حالا ناخن که یه عضو خیلی به چشم نیایی هم هست که منو اینجوری اسیر کرد! شما فکر کن خانما الان از نوک موی سر تا نوک پا رو روزانه به آرایشگر و پزشک و جراح می سپارن که زیباتر بشن! واقعا چطو میشه انقد راحت؟

این تبلیغات کوفتی! این سوال که آیا از اینکه شبیه لحظه اکنون تون هستید رنج می برید! این سوالاتی که آدم رو به شک میندازه که نکنه به اندازه کافی خوب نیستم! اینا باعث میشه که بریم زل بزنیم به آینه و یه دیو ببینیم که خیلی از چیزی که هست حالش بده!

از همون لحظه که زل می زنیم به آینه، و میگیم درستش می کنم، دقیقا از همون لحظه همه چیز رو خراب می کنیم. چون داریم میریم که کارای وحشتناکی بکنیم! 

خلاصه مواظب خودمون باشیم. مواظب درونمون باشیم. مواظب داشته های طبیعی مون باشیم. ورزش کنیم. انرژی مثبت بدیم و بگیریم. کارای معمولی مون رو با کیفیت انجام بدیم. تله های تبلیغاتی رو بشناسیم و تو دامشون نیفتیم. زیبایی هاو استعدادهای درونی مون رو رشد و ارتقا بدیم. از معمولی بودن مون نترسیم و از اینکه شبیه لحظه اکنون مون هستیم لذت ببریم و شاد باشیم.

به مناسبت بزرگداشت روز حافظ

حرف های صد من یه غاز

پرتره سرباز موسیقی ایران

رو ,یه ,مون ,لحظه ,باشیم ,مواظب ,اینکه شبیه ,از اینکه ,شبیه لحظه ,لحظه اکنون ,آیا از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دوره گرد حرفهای جا مونده